Новини компаній10 березня 2020 09:00 У Києві відбудеться Восьма міжнародна науково-методична конференція з медіаграмотності "Критичне мислення в епоху токсичного контенту" Можливість проінтерв'ювати, поспілкуватися, послухати, обмінятися контактами з великою кількістю медіаекспертів з регіонів України та з-за кордону. Володимир Гройсман/Facebook

13-14 березня 2020 року у київському готелі "Братислава" (вул. А. Малишка 1) відбудеться Восьма міжнародна науково-методична конференція з медіаграмотності "Критичне мислення в епоху токсичного контенту". 

З 2012 року Академія української преси щороку проводить найголовнішу медіаосвітню подію року – міжнародну конференцію з медіаграмотності. Щоразу вона збирає близько 200 учасників та доповідачів. АУП розміщує матеріали конференції (презентації, виступи, відеофайли, фото) та збірники статей у вільному доступі.  

Можливість проінтерв'ювати, поспілкуватися, послухати, обмінятися контактами з великою кількістю медіаекспертів з регіонів України та із-за кордону.

Виступатимуть та будуть доступними для преси директор Internews в Україні Джиліан МакКормак, директор IREX в Україні Мехрі Дракман, керівник проєктів Академії Дойче Велле в Україні Кирило Савін, керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Тім Петерс, старший радник з питань медіа та вільного Інтернету USAID Джош Меклідер, директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій, освітній омбудсмен України Сергій Горбачов.

Початок заходу 13 березня 2020 року о 10:00. Посилання на акредитацію.

Відкриватимуть подію Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, виконувач обов'язків Голови місії Посольства США в Україні Джозеф Пеннінгтон.

Також до заходу долучаться представники служби військової інформаційної підтримки при Посольстві США в Україні, представники американських, німецьких, британських, ірландських, молдовських, казахстанських організацій, які займаються питаннями медіаграмотності. У них можна дізнатися про нові напрацювання під час дискусійних панелей.

Для ознайомлення з повним переліком учасників ви можете переглянути список виступаючих та програму за посиланням.

13 березня о 17-00 буде презентований аналітичний звіт "Медіаландшафт 2019" про стан українських медіа! Посилання на е-версію "Медіаландшафт 2019" можна буде отримати, звернувшись до нас.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA