Новини компаній28 березня 2020 11:47 Kasta. ua піклується про своїх клієнтів

Нестача продуктів, дезінфікуючих засобів та неможливість придбати це в супермаркетах все частіше призводить людей в інтернет-магазини. Статистика показує, що рівень продажів на торгових майданчиках за останній час виріс в рази. Менеджери працюють цілодобово, змінюючи один одного, щоб забезпечити населення всім необхідним.

Найактуальніші запити:

• маски
• санітайзер
• антисептики
• засоби побутової хімії
І це тільки максимально часто запитувані. Звичайно, одяг, фурнітура, побутова техніка та інше відійшли на другий план. Так як покупці на даний момент сфокусовані на зовсім інших питаннях.

Kasta.ua провів власний аналіз попиту покупців

Співробітники Інтернет-магазин Kasta.ua відзначають, що попит на продукти харчування і побутову хімію неймовірно злетів, в той час як інші позиції сайту злегка впали в продажах. Однак, також прогнозують стабілізацію в доступному для огляду майбутньому. Через такого ажіотажу всюди підвищуються ціни на товари першої необхідності. Супермаркети і магазини мотивує такий стан, підвищенням цін у постачальників товарів, зростанням цін бензин, підвищенням курсу валют та іншими факторами.

Kasta.ua не підвищує ціни

Наша команда дбає про своїх клієнтів. На постійній основі у нас проводяться різні акції, спрямовані на зниження цін на найпопулярніші товари. Спеціально для вас ми розробили сайт таким чином, щоб покупку міг зробити абсолютно будь-який житель країни з будь-яким достатком.


Співробітники нашого інтернет-магазину, постійно моніторять попит клієнтів на всі групи товарів різної цінової категорії. Товар оновлюється щодня, враховуються побажання кожного клієнта, ми працюємо для вас 24 години за добу. Ціна і якість наших товарів уже не перший рік радують тисячі покупців.
Ми відкриті і раді кожному покупцеві. Довірте нам ваші турботи про покупках. Давайте зберігати чистоту тіла і думок. Адже то все тимчасово.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA