Світ26 березня 2020 00:54 Єрусалимську церкву Гробу Господнього закрили через коронавірус Поки що храм закритий тільки на тиждень. Путеводитель по Израилю

За словами церковнослужителів, Єрусалимська церква Гробу Господнього, шанована в християнській традиції як місце розп'яття і поховання Ісуса, була закрита в середу на тиждень у рамках запобіжних заходів проти коронавірусу. Про це повідомляє інтернет-видання Reuters.

"Храм Гробу Господнього буде закрито з 17:00. у середу", повідомив Ваді Абу Нассар, прес-секретар Асамблеї католицьких ординаров Святої Землі.

Він сказав, що це рішення було прийнято після зустрічі ізраїльської поліції і високопоставлених керівників церкви в середу.

"Звичайно, керівники церкви висловили розуміння. Первісне розуміння полягає в тому, що цей наказ діє протягом одного тижня, хоча ніхто не знає, скільки ще часу буде тривати карантин", сказав він.

Нагадаємо, що уряд Ізраїлю в ніч на п'ятницю 20 березня одноголосно затвердив постанову про введення надзвичайного стану на території країни, яке передбачає повний карантин.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: