Світ15 жовтня 2019 14:38 Volkswagen призупинив інвестувати в Туреччину через військової операції в Сирії Мова йде про 1,4 мільярда доларів, які німецький автоконцерн планував закласти для заводу, який повинен був випускати автомобілі Volkswagen серії Passat і Skoda Superb. Facebook/volkswagen

Автоконцерн Volkswagen вирішив призупинив заплановані інвестиції у розмірі 1,4 мільярда доларів для розвитку на турецькому ринку через військового наступу країни на території Сирії. Керівництво компанії, на даний момент, вирішило почекати з відкриттям заводу в Туреччині, повідомляє CNN.

Концерн вів переговори про будівництво заводу недалеко від міста Ізмір, у Мінаса з турецькою стороною протягом декількох місяців. Однак після початку операції Туреччини в Сирії компанія VW вирішила відкласти контракт про будівництво.

"Ми з великим занепокоєнням спостерігаємо за ситуацією", - заявив виданню представник Volkswagen.

Як повідомлялося раніше, завод вартістю 1,4 мільярда доларів повинен був випускати автомобілі Volkswagen серії Passat і Skoda Superb. У Volkswagen Group вже є один завод в Туреччині, який виробляє комерційні автомобілі для своєї дочірньої компанії MAN.

Читайте також: Ердоган знайшов "Джерело миру"

Нагадаємо, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив про початок військової операції "Джерело миру" на північному сході Сирії. Турецьке керівництво планує створити в регіоні буферну "зону безпеки" і переселити туди після вигнання курдів близько 2 млн сирійських біженців. Ця операція стала третьою на території Сирії, їй передували "Щит Євфрату" і "Оливкова гілка".

Євросоюз, НАТО і Ліга Арабських держав засудили Туреччину і закликали Анкару припинити операцію в Сирії.

Президент США Дональд Трамп публічно закликав Ердогана відмовитися від операції проти сирійських курдів і погрожував Туреччині санкціями, віддавши при цьому наказ про виведення американських військовослужбовців з прикордонного регіону. Рада Безпеки ООН не змогла узгодити резолюцію у зв'язку з вторгненням Туреччини в Сирію.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: