Світ26 березня 2020 14:59 В Італії від коронавірусу одужав пацієнт віком понад 100 років Чоловік народився у розпал іншої пандемії – грипу "іспанки". В Італії одужав чоловік, який пережив дві пандемії, BBC Україна

В Італії від коронавірусу одужав 101-річний пацієнт з міста Ріміні на півночі країни. У лікарні чоловік провів близько тижня, і був виписаний додому, повідомила заступниця мера Ріміні Глорія Лісі.

У заяві Лісі йдеться, що видужалий народився в 1919 році, в розпал іншої пандемії (у 1918-1919 роках світ потерпав від пандемії "іспанського грипу" - ред.).

"Він бачив все: голод, біль, прогрес, кризу і відновлення. Перетнувши 100-річний бар'єр, доля поставила перед ним цей новий виклик", - додала вона. 

За словами Лісі, вранці 26 березня вона дізналася, що пацієнта виписали з лікарні і родина відвезла його додому. На думку чиновниці, приклад пана П. має надихати італійців, пише "Європейська правда".

"Надія на майбутнє для всіх нас в організмі людини, якій більше ста років, у той час, коли сумні хроніки цих тижнів щодня механічно повідомляють про вірус, який особливо вражає людей похилого віку. Він це зробив. Пан П. зробив це. Навчив нас, що навіть у 101 рік майбутнє ще не написане", - підсумовує вона.

Читайте також: Як вберегтися від коронавірусу – протоколи з Італії і Китаю

Італія залишається одним з найбільших осередків спалаху коронавірусу в Європі. Найбільш уражені північні регіони країни: Ломбардія, Венето і Емілія-Романья. Із 9 березня на території всієї країни діє суворий карантин.

11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про початок пандемії коронавірусу. Вперше цей коронавірус був діагностований у грудні минулого року. Covid-19 швидкими темпами поширюється по всьому світу. Випадки захворювання зафіксовані в більш ніж 190 країнах на всіх континентах, окрім Антарктиди. За офіційними даними, захворіли 487 648 осіб, з них понад 117 тисячі вилікувались, 22 030 померли.

Докладніше про епідемію коронавірусу в Італії читайте у статті Христини Суворіної ""Чорне дзеркало" Італії. Щоденник ізоляції" для ZN.UA.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: