Світ23 травня 2020 17:10 У Росії дозволили голосувати на виборах дистанційно Голосування не поширюються на очікуване голосування за поправки до Конституції. baranovpress/Twitter

Президент РФ Володимир Путін підписав закон, який дозволяє дистанційне голосування на всіх рівнях виборів, повідомляє Інтерфакс.

В законі передбачені причини, що не дозволяють прибути в приміщення для голосування, які надають можливість голосувати поза ділянок.

Отже, вводиться поняття "дистанційне електронне голосування" (голосування без використання бюлетеня, виготовленого на паперовому носії, з використанням спеціального програмного забезпечення).

Крім того, поправки передбачають можливість дострокового голосування на всіх рівнях виборів, в тому числі, на виборах президента в цілях захисту здоров'я виборців і створення максимальної зручності для реалізації громадянами РФ виборчих прав.

Читайте також: Росія відправить армію термінаторів на війну – Rzeczpospolita

Раніше повідомлялося, що коронавірус показав слабкість Путіна і всієї Росії. Муки Росії із забороною поширення коронавіруса загрожують Путіну і його самодержавства.

Нагадаємо, що Конституційний суд Росії дозволив Путіну бути царем. Суд визнав конституційним обнулення його президентських термінів.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: