Світ23 травня 2020 08:03 У Нью-Йорку дозволено жителям збиратися групами до десяти осіб У США зафіксовано понад 1,6 млн випадків зараження коронавірусом, померли понад 95,9 тис осіб. ScimitarReliant/Twitter

Влада штату Нью-Йорк послабили обмежувальні заходи, введені через коронавіруса, і дозволили жителям збиратися групами до десяти осіб, повідомляє губернатор штату Ендрю Куомо на своєму сайті.

Раніше влада дозволяли збиратися в кількості до десяти чоловік тільки для проведення релігійних церемоній та заходів з нагоди Дня поминання (25 травня). Тепер дія указу поширюється на будь-які заходи за участю такої кількості людей. При цьому жителі зобов'язані дотримувати соціальну дистанцію.

За даними Університету Джонса Хопкінса, у США зафіксовано понад 1,6 млн випадків зараження коронавірусом, померли понад 95,9 тис осіб. У Нью-Йорку налічується 358 тис випадків захворювання, померли 28,8 тис осіб, понад 63 тис одужали.

У квітні влада Нью-Йорка дозволили віддалено укладати шлюби. Таким чином, держслужбовці отримали право проводити церемонії одруження допомогою відеоконференцій, а молодята — отримувати свідоцтво про шлюб дистанційно.

Читайте також: У Нью-Йорку від викликаного коронавірусом токсичного шоку померли троє дітей

Професор Володимир Корсунов в інтерв'ю ZN.UA розповів, як діти переносять COVID-19, а також про вплив коронавіруса на організм людини.

Лікар пояснив, що люди переносять захворювання по-різному, і єдиної клінічної картини COVID-19 немає. Зокрема, коронавірус може спровокувати закупорку легеневої артерії тромбом призвести до смерті хворого. Крім ураження легень, від неважко пневмонії до важкого респіраторного дистрес-синдрому, коронавірус може серйозно відбитися на роботі нирок і навіть призвести до їх відмови.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: