Світ22 травня 2020 19:06 США вперше не взяли на себе лідерство у подоланні світової кризи – Карл Більдт Зараз Європейський Союз поступово перебирає на себе роль лідера у боротьбі з COVID-19. Newsweek

Коронавірус став першою глобальною кризою, коли Сполучені Штати Америки не взяли на себе лідерство у її подоланні, упевнений ексглава уряду Швеції Карл Більдт, який виступив у онлайн дискусії Київського безпекового форуму у п'ятницю.

"Навіть до кризи з коронавірусом глобальна система співпраці була під загрозою і під великою напругою за різних обставин. Це і ревізіоністська Росія, і тут мені не треба вам пояснювати, ви знаєте не гірше мене. Дедалі напористіший Китай у багатьох галузях. І розладнані Сполучені Штати... В кращі часи ми просто сказали б: це глобальна криза, сформулюймо спільну глобальну відповідь на неї. Натомість ми бачимо, що зараз міжнародна напруженість лише зростає", - додав Карл Більдт, зазначивши, що зараз Європейський Союз поступово перебирає на себе роль лідера у боротьбі з COVID-19.

Більдт додав, що для України в сьогоднішніх умовах важливо забезпечити сильну економіку, продовжувати процес реформ і триматися цього курсу. 

Читайте також: Окупацією Криму та Донбасу Росія намагається не допустити вступ України до НАТО – Волкер

Київський Безпековий Форум – провідний міжнародний форум України з обговорення проблем миру і безпеки. Заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

 

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: