Світ13 травня 2020 04:42 США повертають російські ШВЛ після пожеж у лікарнях Москви і Санкт-Петербурга Шестеро важких пацієнтів з коронавірусом загинули в результаті пожежі в російських клініках. Великий Київ

США, куди були поставлені російські апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) "Авента-М", повертають їх після пожеж у лікарнях, повідомило Агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA), передає Reuters.

"В якості запобіжного заходу штати повертають апарати ШВЛ FEMA", — йдеться в повідомленні відомства.

В агентстві наголосили, що апарати ще не були доставлені в госпіталі і не застосовувалися на території США.

Читайте також: У Петербурзі під час пожежі загинуло п'ятеро хворих COVID-19 – пацієнти були підключені до ШВЛ

Перевірка апаратів "Авента-М" почалася після пожеж у двох лікарнях, де вони використовувалися. Увечері 9 травня в московській міській клінічній лікарні імені С. В. Спасокукоцька сталася пожежа, в результаті якого загинув один чоловік. Причиною займання називають несправність в апараті ШВЛ.

Через кілька днів, 12 травня, сталася пожежа в лікарні Святого Георгія в Санкт-Петербурзі, жертвами якого стали п'ятеро людей. За словами губернатора міста Олександра Беглова, займання сталося в апараті ШВЛ.

Також нагадаємо, що у Росії все більше поширюється коронавірус - країна звітує про десятках тисяч нових хворих на кожен день. Багато медичні установи, у тому числі і лікарні Святого Георгія, повністю перепрофілюють в інфекційні стаціонари. Весь медперсонал лікарні займається наданням екстреної медичної допомоги тільки хворим з гострими респіраторними вірусними інфекціями та пневмоніями, причиною яких є, в тому числі, нова коронавірусна інфекція.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: