Світ23 травня 2020 14:57 Сервіс з прокату авто Hertz заявив про банкрутство через коронавірус Сервіс пропрацював 102 роки. Сервіс Hertz заявив про банкрутство, Business Insider

Головна компанія найбільшого сервісу з прокату авто Hertz подала в суд клопотання про реорганізацію через падіння попиту на тлі пандемії коронавірусу. У компанії заявили, що "раптове і драматичне" падіння попиту призвело до різкого зниження виручки і бронювань, повідомляє "Медуза".

Клопотання подали Hertz Global Holdings і кілька її дочірніх компаній в США і Канаді. Заява про банкрутство не включає операції в Австралії, Європі та Новій Зеландії.

Під час розгляду справи в суді Hertz буде продовжувати обслуговувати клієнтів, на підтримку поточної діяльності компанії є мільярд доларів.

За даними The New York Times, в Hertz накопичилися борги в розмірі 17 мільярдів доларів. У березні компанія продала частину автомобілів і скоротила зарплати топ-менеджерів, але потім це рішення скасували. Тоді ж компанія прийняла рішення звільнити близько 20 тисяч своїх співробітників.

Читайте також: ООН назвала країну, чия система охорони здоров'я не витримала кризи з коронавірусом

Hertz — один з найбільших сервісів з прокату автомобілів, заснований у 1918 році в Чикаго. Сервіс Hertz представлений в 150 країнах світу.

Темпи зростання захворюваності коронавірусною інфекцією у світі продовжують збільшуватися другий тиждень поспіль після уповільнення в кінці квітня — початку травня, коли в середньому за сім днів виявляли по 500 тис. хворих. До середини травня це число зросло до 650 тис., а на цьому тижні — приблизно до 700 тис.

Якщо раніше на планеті коронавірус підтверджували в середньому у 80-87 тис осіб на добу, то на цьому тижні щоденний приріст склав майже 100 тис. Всесвітня організація охорони здоров'я 18 травня оголосила про рекордне зростання числа інфікованих за один день — 112 тис нових випадків. В цілому з початку спалаху заразилися близько 5,2 млн осіб.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: