ФОТО22 травня 2020 02:19 ЗСУ випробували протитанковий комплекс "Корсар" із новим прицілом: фоторепортаж Стрільби проводилися як у світлу, так і в темну пору доби.
1/6

В Чернігівській області пройшли випробування легкого переносного протитанкового ракетного комплексу "Корсар" з удосконаленим прицілом виробництва Конструкторського бюро "Луч". Випробування проводив Державний науково-дослідний інститут випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України у четвер, 21 травня.

У випробуваннях також взяли участь бойові розрахунки Сухопутних військ, Десантно-штурмової військ, Сил спеціальних операцій ЗСУ і Морської піхоти Військово-морських сил.

Бійці вразили ракетами цілі як у світлу, так і в темну пору доби.

Фахівці ДНДІ ОВТ забезпечували вимірювання траєкторних параметрів (дальність, швидкісні характеристики, просторові координати) руху ракети з допомогою радарної системи MFTR210040, яка автоматично супроводжувала її за допомогою радіолокаційного каналу з одночасною ввдеореєстрацією.

ПТРК "Корсар" призначений для ураження танків, бронетранспортерів, швидкісних десантних катерів та інших броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні, а також малорозмірних цілей - дотів, вертольотів, безпілотників тощо. Дальність стрільби "Корсара" - до 2,5 км.

Дивіться фото: В Україні розпочалися випробування нового реактивного снаряду "Тайфун-1"

Як повідомлялося, на полігоні "Десна" в Чернігівській області тривають випробування модернізованого танка Т-72, створеного для Збройних сил України.

ЩЕ ФОТО: