Україна23 травня 2020 19:18 Українським виробникам можуть дозволити експорт масок Президент доручив Кабміну розглянути питання експорту масок та засобів, які не відповідають українським стандартам. В Україні утворився надлишок засобів захисту, Pexels

Кабінет міністрів хоче дозволити українським виробникам масок та інших засобів захисту експортувати свою продукцію. Про це заявили під час традиційної наради в Офісі президента 23 травня.

Мова йде про маски і засоби, які не відповідають українським стандартам.

"Також поставили питання надання можливості українським виробникам масок та інших засобів захисту експортувати свою продукцію за умови, що її неможливо продати в Україні, але вона відповідає вимогам інших держав", - йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський таку пропозицію підтримав, тому вже наступного тижня уряд розробить необхідні рішення.

Читайте також: Щоб зняти маски назавжди

Як повідомлялося, експорт масок і засобів захисту з України заборонили 12 березня, не дивлячись на те, що РНБО рекомендувала накласти заборону на вивезення медичних засобів ще 31 січня. Через це в українських аптеках під час карантину утворився дефіцит засобів захисту, а ціна масок злетіла у 100 разів. За три місяці Україна витратила на закупівлю масок з-за кордону 25 мільйонів гривень.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: