Україна23 травня 2020 02:06 У Запоріжжі спалах сальмонельозу: 12 осіб госпіталізовано За кілька днів до госпіталізації всі постраждалі харчувалися в одному з буфетів. У Запоріжжі проводиться дослідження харчових продуктів, питної та стічної води, УНН

У Запоріжжі в місцеву лікарню госпіталізовано 12 осіб з діагнозом сальмонельоз. Про це повідомили у Центрі громадського здоров'я.

"Проводиться дослідження харчових продуктів, питної та стічної води. Також опитують і обстежують контактних осіб. Проводиться заключна дезінфекція в осередку за місцем проживання хворих. Протиепідемічні заходи тривають", - йдеться в повідомленні.

У Центрі громадського здоров'я розповіли, що гостра кишкова інфекція найчастіше потрапляє в організм людини із забрудненою їжею або водою. Збудники інфекцій знаходяться в сирих і погано термічно обробленої їжі тваринного походження (м'ясо, яйця, непастеризоване молоко, морепродукти), немитих овочах і фруктах.

Причини встановлюються - проводиться дослідження харчових продуктів, питної та стічної води. Організований збір епідеманамнезу серед госпіталізованих хворих. Також опитують і обстежують контактних осіб. Проводиться заключна дезінфекція в осередку за місцем проживання хворих. Протиепідемічні заходи тривають.

За кілька днів до госпіталізації всі постраждалі харчувалися в одному з буфетів.

Читайте також: Отруєння під Одесою: госпіталізовано 37 осіб

Раніше повідомлялося про те, що в Тернопільському коледжі студенти отруїлися.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: