Україна14 лютого 2020 12:55 РНБО співпрацюватиме з приватними компаніями для спільної боротьби з кіберзагрозами Кібербезпека не є проблемою кожної окремої держави - Данілов. Данілов заявив, що таке партнерство дуже важливе, norma.uz

Рада національної безпеки та оборони буде співпрацювати з приватними компаніями для запобігання кіберзагрозам. Про це заявив секретар відомства Олексій Данілов, повідомляє пресслужба.

"Така співпраця відбуватиметься на постійній основі на платформі Національного координаційного центру кібербезпеки (робочого органу РНБО України) та представників американських компаній-виробників технологій та обладнання для кібербезпеки та захисту: Cisco, Fortinet, IBM, MicroFocus, Microsoft та ізраїльської Radware", - йдеться у повідомленні.

Секретар РНБО наголосив, що таке партнерство дуже важливе, і він готовий надати всебічну підтримку для його успішної реалізації.

"Кібербезпека не є проблемою кожної окремої держави. У разі виявлення загрози ми розуміємо, що вона може зачепити не одну окремо взяту країну. Спільними зусиллями боротися з такими загрозами набагато ефективніше. Тому нині нам необхідно налагодити механізм співпраці у питанні захисту від кіберзагроз", - зазначив секретар РНБО.

Читайте також: ЮНІСЕФ запустив платформу з протидії кібербулінгу

Раніше повідомлялося, що протягом 2019 року Служба безпеки України запобігла 480 киберінцидентам і кібератакам, спрямованим на державні органи і об'єкти критичної інфраструктури.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: