ФОТО1 квітня 2019 04:11 Поліція вилучила у Києві півтонни героїну За даними слідства наркотики належать міжнародного картелю, вартість партії перевищує 50 млн доларів.
1/7

Поліція затримала в Києві трьох ймовірних членів транснаціонального наркокартелю й вилучила 500 кг героїну вартістю 50 мільйонів доларів. Українські правоохоронці провели спецоперацію в координації з колегами з США і Британії, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Наркотики зберігалися в орендованому гаражі разом з сотнями кілограмів фруктів. У неділю, 31 березня, були затримані троє членів міжнародного злочинного угруповання, до якого входять громадяни Молдови, Румунії, Македонії та Туреччини. За даними слідства, вони протягом довгого часу займаються контрабандою наркотиків з Центральної Азії до Євросоюзу через територію України.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що вилучена партія наркотиків є найбільшою в історії України.

У ніч на 31 березня українські поліцейські затримали ще одного підозрюваного в контрабанді наркотиків. В його автомобілі було заховано 100 кг героїну. Наркотик, розфасований у 200 500-грамових мішечків, був прихований у спеціально обладнаній схованці в машині преміум-класу. Таким чином, всього було вилучено 600 кг наркотиків.

39-річний затриманий є громадянином двох сусідніх європейський держав.

Читайте також: СБУ затримала екс-співробітника МВС, який торгував наркотиками

Як повідомлялося, в 2018 році поліція вилучила понад 4,3 тонн наркотиків вартістю 23 млрд гривень. У поліції також відзвітували про ліквідацію 30 міжнародних каналів постачання наркотиків.

За даними МОЗ, в минулому році було зафіксовано 26260 випадків передозування наркотичними речовинами. Внаслідок передозувань алкоголем і наркотиками померло 3,5 тисячі українців.

Детальніше про те, як уникнути наркозалежності у дітей читайте в статті Юлії Дузь "Наркотики - паралельний світ, з якого немає повернення" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

ЩЕ ФОТО: