Україна25 березня 2020 16:09 "Ні дефолту!": "Слуги народу" закликають підтримати "антиколомойський" закон "Прийняття цього закону – єдиний шанс". Прийняття закону — це єдиний шанс для України отримати кредит від МВФ та уникнути дефолту

Представники партії "Слуга народу" закликають парламентарів підтримати законопроект №3260, що унеможливить відміну рішення НБУ про націоналізацію чи ліквідацію банків та повернення несправедливої компенсації з Державного бюджету їх попереднім власникам. Наразі триває збір підписів. Звернення в Facebook опублікували представники партії.

"Цей законопроект знімає ризики розбалансування фінансової системи України та необгрунтованого навантаження на Державний бюджет у важкий для країни період світової економічної кризи", - йдуться у зверненні.

Сьогодні його прийняття — це єдиний шанс для України отримати кредит від МВФ та уникнути дефолту, а через світову економічну кризу та форс-мажор у вигляді пандемії коронавірусу, українська економіка не здатна самостійно подолати всі наслідки тих проблем, з якими вона зіткнулася.

 "Ми перестанемо бути надійними партнерами, щонайменше 10 наступних років нас оминатимуть усі міжнародні інвестори, ми не зможемо отримати від міжнародних фінансових інститутів жодних кредитів, без яких неможливо буде стимулювати економіку та провести успішні реформи. Державні активи будуть скуповуватися за безцінь. Гривня впаде, інфляція буде неконтрольованою, зростатиме безробіття. І наша країна буде падати все нижче і нижче", - окреслили парламентарі можливі наслідки неприйняття закону.

Читайте також: Кабмін затвердив нову версію "антиколомойского закону" – ЗМІ

Раніше повідомлялося, що першочерговою умовою розгляду питання про надання Україні кредитної програми на $ 5 млрд і допомоги по коронавірусу МВФ визначив прийняття Верховною Радою законпроекту №3260 ("антиколомойського") про банки. У зв'язку з цим, як повідомляє джерело ZN.UA в керівництві ВР, президент наполягає на проведенні в четвер, 26 березня, позачергового засідання Верховної Ради, на якому депутати повинні затвердити цей закон.

Робоча група по його обговоренню з профільними фахівцями від фракцій створена на базі парламентського комітету з економічної політики. Дистанційно депутати повинні погодити зміни до законопроекту, який надав Кабінет міністрів, для того щоб в нинішній ситуації не влаштовувати дебати в сесійній залі, а тільки прийти і проголосувати.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ЩЕ ФОТО: