ФОТО23 травня 2020 02:54 На Донеччині затримали банду наркоторговців: фоторепортаж Поліція оцінює щомісячний прибуток підозрюваних у 1,5 млн гривень.
1/6

У Донецькій області правоохоронці затримали чотирьох осіб, підозрюваних у незаконному збуті наркотиків. Слідство вважає затриманих організованою злочинною групою, повідомили в Національній поліції.

Слідство встановило, що мешканці міста Українськ у віці від 29 до 43 років продавали канабіс і нарковмісніі медичні препарати (трамодол, псевдоефедрин, залдіар). Головою групи в поліції називають найстаршого члена.

За грам марихуани вони брали близько 100 гривень, а за блістер таблеток - 400 гривень. Середній місячний дохід торговців поліція оцінює в 1,5 млн гривень.

За даними слідства, наркотики продавали "з рук в руки" за попередньою домовленістю. У кожного з членів групи були свої клієнти і свій товар. Канал надходження наркотиків слідству встановити ще не вдалося.

Поліцейські здійснили ряд оперативних закупівель та задокументували факти продажу наркотиків. У день затримання правоохоронці провели 21 обшук в автомобілях, складських приміщеннях і помешканнях підозрюваних. У них вилучили 4 кг канабісу, блістери таблеток, перероблений травматичний пістолет, два автомобілі і грошові кошти, ймовірно, отримані злочинним шляхом.

Підозрюваним інкримінують ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу.

Дивіться фото: Поліція вилучила у Києві півтонни героїну

Нагадаємо, 5 травня СБУ затримала велику партію кокаїну в порту "Южний" Одеської області. 53,4 кг наркотиків були розфасовані в 45 брикетів і заховані в ящиках із бананами

Вантаж прибув до України з однієї з країн Південної Америки і. Щоб ускладнити виявлення наркотиків, кожен брикет загорнули в свинцеву упаковку.

 

ЩЕ ФОТО: