Технології26 березня 2020 13:35 Українську антарктичну станцію "проінспектував" тюлень Зазвичай тюлені-крабоїди тримаються далеко від станції, але один з них вирішив підібратися ближче до людей. На станцію приплив тюлень вагою 200 кілограмів, Національний антарктичний науковий центр

Українську антарктичну станцію "Академік Вернадський" відвідав незвичайний гість – тюлень-крабоїд. Він виліз на настил станції і заснув, повідомляється на Facebook Національного антарктичного наукового центру.

Зазвичай тюлені-крабоїди тримаються подалі від людей. Але один з них виліз з води біля станції і заліз на дерев'яний настил збоку центрального входу. Це дорослий тюлень вагою понад 200 кілограмів.

"Це досить незвичайна ситуація для станції і полярники вирішили, що він прийшов перевірити, чи всі здорові і ситі, і підняти команді настрій. А після складної перевірки потрібно трохи відпочити", - зазначили в центрі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Читайте також: Українські полярники знайшли в Антарктиді "втрачену" печеру

Раніше повідомлялося, що через пандемію коронавірусу команда 25-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ) не змогла дістатися на станцію "Академік Вернадський" і повернулася в Київ 20 березня. Відзначається, що карантинні заходи в Чилі і багатьох країнах Південної Америки перешкодили групі дістатися до мети. Три дні експедиція перебувала в Стамбулі і була змушена повернутися в Київ.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: