Технології21 травня 2020 17:24 Археологи виявили гробницю "принцеси" залізної доби Разом з жінкою поховали її коштовності. Пряжка від ременя "принцеси", Популярная механика

Експерти з археологічної дослідницької організації Inrap виявили у Франції гробницю залізної доби з безліччю коштовностей. Гробниця є частиною похоронного комплексу, який датується першою половиною восьмого століття до нашої ери, повідомляє "Популярная механика".

Розміри гробниці становили 2,8 метра на метр, всередині неї були знайдені останки жінки. На кожному її зап'ясті знайшли браслет, а на стегнах – пояс. Браслети були виготовлені з синіх і синьо-зелених намистин і прикрашені світлими нитками, які чергувалися з дископодібними кульками з мідного сплаву.

На поясі, який, ймовірно, був шкіряним, знайшли заклепку з мідного сплаву. У деяких повідомленнях, через велику кількість прикрас, жінку описували як "принцесу".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

гробница принцессы
Скляні кільця браслетів
Популярная механика

Читайте також: Археологам вдалося виявити римські поселення, перебуваючи на карантині

Раніше археологи з Тюбінгенського університету виявили в Нижній Саксонії останки самки лісового слона з прямим бивнями. Цей вимерлий вид існував у невеликих стадах у середньому та пізньому плейстоцені.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: