Політика26 березня 2020 20:04 Зеленський пригрозив санкціями лікарням за торгівлю палатами Президент - депутатам: Ви перебуватиме саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували. Президент доручив прем'єру скасувати створення спецумов у лікарнях для перших осіб держави, скриншот видео

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні не повинно бути особливих умов у лікарнях для політиків або бізнесменів і ніяких VIP-палат.

Прем'єр-міністрові України поставлено завдання вирішити питання так званих VIP-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК", - сказав він у зверненні до українців в четвер.

Зеленський підкреслив, що в жодного політика чи бізнесмена в державних і комунальних лікарнях не буде умов кращих, ніж у звичайного українця. "Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте як це – не мати можливості лікуватися у Швейцарії чи Ізраїлі", - зазначив він.

За його словами, не буде жодних винятків і для перших осіб держави: президента, прем'єр-міністра та голови Верховної Ради.

"А ще я наполегливо рекомендую керівникам медичних установ не перетворюватися в готельєрів, не займатися торгівлею палатами або облаштуванням ординаторських під перебування якихось "шишок". Інакше будуть санкції", - попередив Зеленський.

Читайте також: До кінця 27 березня Україна повністю закриє кордони — Зеленський

Раніше стало відомо про розпорядження КМДА підготувати в опорних лікарнях палати для прийому vip-клієнтів. Також ZN.UA публікувало список лікарень в регіонах, які можуть стати опорними для боротьби з коронавірусом.

Детальніше про рівень готовності українських лікарень до пандемії COVID-19 і внеску волонтерів у боротьбу з коронавірусом читайте в інтерв'ю Лесі Литвинової Аллі Котляр "Волонтери. Другий фронт" у ZN.UA.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: