Політика25 березня 2020 20:10 Влада готує собі окремі VIP-палати і резервує операційні — Bihus КМДА наказала створити в столичних лікарнях спецумови для топ-чиновників і політиків. Для vip-персон готують відокремлені палати, кращих лікарів та обладнання, Цензор.нет

Влада намагається в екстреному порядку створити для себе спецумови для лікування в державних лікарнях в умовах поширення коронавірусу Covid-19, яким вже заразилися щонайменше четверо народних депутатів.

У зв'язку з цим негласно виданий наказ КМДА київським лікарням щодо організації vip-палат, обладнання та залучення кращих фахівців лікарень для надання у разі необхідності допомоги чиновникам і vip-персонам.

У наказі йдеться про осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, по суті - це всі чиновники і посадові особи високого рівня країни. Департамент визначив перелік медичних закладів, які повинні будуть приймати таких пацієнтів і прописав особливі вимоги до утримання хворих. У зазначеному Департаментом переліку - 17 медзакладів, серед яких Олександрівська лікарня, Дитяча клінічна лікарня №7, Київський міський центр дитячої нейрохірургії.

Серед головних вимог - окремі, ізольовані від інших приміщень, палати площами не менше 13 квадратних метрів із затіненими вікнами. Палати повинні мати зручні комунікації з операційним блоком, діагностичним та іншими відділеннями. Закладам наказали зарезервувати окремі операційні і забезпечити їх необхідними ліками, медичними засобами та обладнанням.

 

Читайте також: "Чорне дзеркало" Італії. Щоденник ізоляції

Як повідомлялося, в Україні коронавірус вже неодноразово діагностували у високопоставлених чиновників і політиків — зараженими виявилися заступник голови Харківської облради, депутат від "Слуги Народу" Горбенко і депутат від групи "Довіра" Сергій Шахов. Станом на ранок середи, 25 березня, в Україні зафіксовано 113 випадків інфікування Covid-19. У Тернопільській області помер 68-річний чоловік, у якого діагностували коронавірус.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: