Політика30 березня 2020 16:49 Рада з другої спроби проголосувала за призначення Максима Степанова новим главою МОЗ За таке рішення проголосували 246 депутатів. Facebook/Максим Степанов

Верховна Рада проголосувала за призначення ексгубернатора Одеської області Максима Степанова міністром охорони здоров'я України. За таке рішення проголосували 246 депутатів, утрималися - 73, не голосували - 26 депутатів. Відсутні "Слугу народу" голоси (195 "за") дали "Опозиційна платформа - За життя" (21 голос), "Довіра" (13 голосів), "За майбутнє" (8 голосів) і позафракційні депутати (9 голосів).

Максим Степанов є медиком за освітою. У 2011-2016 роки був директором Поліграфкомбінату "Україна". У 2017 році був призначений губернатором Одеської області. Через два роки, був відсторонений від посади через конфлікт з Петром Порошенком. 

Нагадаємо, колишнього міністра охорони здоров'я Іллю Ємця звільнили з посади через місяць після призначення. Проєкт постанови про його звільнення підготували представники партії "Голос".  Вони стверджують, що Ємець повністю провалив підготовку до боротьби з коронавірусом і намагався перешкодити старту другого етапу медичної реформи.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: