Політика26 березня 2020 19:28 МЗС України вимагає покарати РФ за указ Путіна про землю в Криму Путін заборонив українцям володіти землею в Криму. Україна буде домагатися скасування указу Путіна в судах, Андрій Товстиженко, DT.UA

МЗС України закликало міжнародне співтовариство посилити тиск на Росію, в тому числі шляхом запровадження санкцій у зв'язку з указом президента РФ Володимира Путіна про позбавлення українців права власності на землю в окупованому Криму. Про це інформує прес-служба МЗС.

"Підписання указу - це черговий незаконний крок Москви про присвоєння об'єктів української державної і приватної власності на території незаконно окупованого Криму, грубе порушення українського законодавства і міжнародного гуманітарного права.

Україна використовує всі можливості міжнародного права і міжнародних судових інстанцій для скасування Указу та залучення Росії до відповідальності за це правопорушення", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Зеркаль наголосила на відсутності реакції Україна на указ Путіна про землю в Криму

Відзначимо, 20 березня 2020 року Володимир Путін підписав Указ №201, який додав Крим до переліку прикордонних територій РФ, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати у власності земельні ділянки.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: