Економіка22 травня 2020 18:09 У РГК Фірташа розповіли, коли виплатять борги Оператору ГТС Заборгованості компанії досягла 420 мільйонів гривень. utg.ua

Заборгованість "Регіональної газовій компанії" (РГК) перед Оператором ГТС у розмірі 420 млн грн буде погашена до початку опалювального сезону. Про це повідомив в інтерв'ю міжнародному агентству ICIS директор РГК Никоноров Олег.

Він також заявив, що вирівнювання тарифів на розподіл з 1 липня до економічно обґрунтованого рівня дозволить врегулювати проблему боргів перед Оператором ГТС.

"Оператору ГТС спрямовані графіки погашення заборгованості за надані послуги балансування в першій половині січня 2020", - сказав Олег Никоноров.

Повідомляється, що на 1 травня заборгованість газорозподільних компаній під брендом РГК за послуги балансування становить 420 млн грн.

У РГК сообшают, що занижений тариф на розподіл газу на перше півріччя дозволив пом'якшити фінансову навантаження на домогосподарства в зимові місяці. Однак його рівень покривав не більше 70% собівартості послуг з розподілу газу, що призвело до збитків газорозподільних компаній. За січень-квітень 2020 року збитки газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК, склали 1,2 млрд грн.

In this interview with #ICIS, Oleg Nykonorov, CEO of distribution company, RGC, discusses the pending removal of the...

Опубликовано Heren Natgas Четверг, 21 мая 2020 г.

Читайте також: АМКУ оштрафував облгази Фірташа за донарахування в платіжках за газ

Докладно про ринок газу і роль Фірташа читайте в матеріалі Вікторії Войцицкої "Історія зради, про яку всі знають заздалегідь, або Українська мафія в антуражі колумбійської магії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: