Економіка23 травня 2020 20:42 Помер генеральний директор "Київхліба" Володимир Череда Череда очолював підприємство з 2011 року. Череда пішов на 61-му році життя, https://www.facebook.com/kyivkhlib

Сьогодні, 23 травня, помер Володимир Череда, який багато років працював генеральним директором компанії "Київхліб". Про це йдеться в повідомленні компанії на офіційній сторінці у Facebook.

"Сьогодні на 61-му році пішов з життя Череда Володимир Вікторович – голова правління ПАТ "Київхліб", президент Всеукраїнської асоціації пекарів. Володимир Череда багато років очолював найбільше підприємство з виробництва хліба, його ім'я тісно пов'язане зі становленням і розвитком хлібопекарської галузі України. Колектив компанії з сумом сприйняв цю звістку і висловлює щирі співчуття родині Володимира Вікторовича. Вічна і світла пам'ять людині, батьку, другу, наставнику і патріоту", – повідомили в компанії "Київхліб".

Володимир Череда в 1995 році став директором підприємства "Київхліб" "Хлібокомбінат №10". Головою правління "Київхліба" Череда став в 2011 році.

Читайте також: Помер голова Кременецької райради від ускладнень COVID-19

Раніше повідомлялося про те, що пішов з життя у віці 67 років український політик Анатолій Матвієнко.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: