Економіка25 березня 2020 20:28 НБУ нарешті отримав готівковий долар зі США Нацбанк продовжує проводити операції з обміну готівки на безготівкову валюту. 11 банків отримали долари для здійснення банківських операцій, Агрополіт

Національний банк нарешті отримав з-за кордону партію готівкового долара США, необхідного для підкріплення кас банків. Сьогодні НБУ провів операцію з обміну цієї готівки на безготівкову валюту банків. Участь в цій операції взяли 11 з 14 банків, які мають статус системно важливих. Запропонований обсяг готівкової валюти склав 130 млн дол. США і був повністю викуплений банками.

Зараз НБУ очікує другу партію готівкового долара. Нацбанк продовжує проводити операції з обміну готівкових на безготівкову валюту, щоб банки могли безперебійно задовольняти попит своїх клієнтів на зняття готівки в доларах або євро. Втім, регулятор рекомендує громадянам обмежувати операції з готівкою і при необхідності проводити всі операції онлайн та з допомогою платіжних карток. Це безпечніше.

Читайте також: Рішення про зниження облікової ставки до 10% підтримали не всі члени КМП НБУ

Раніше в НБУ заявили про те, що з початку року регулятор продав близько 1,5 млрд доларів для згладжування курсових коливань. Також Нацбанк закликав з метою недопущення поширення нового коронавірусу перевести виплату зарплат, пенсій, субсидій та інші виплати у безготівкову форму.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: