Економіка25 березня 2020 23:08 Карантин не перешкода: Кабмін продовжить розпродаж держмайна Попри введені обмеження, приватизація в Україні продовжиться. Фонду державного майна вдалося перевиконати план з приватизації на перший квартал 2020 року

Проведення великої і малої приватизації в Україні не переноситимуть, незважаючи на економічну кризу, спричинену пандемією коронавірусу, і карантин, повідомив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

За його словами, у Фонді створили можливості для віддаленої роботи, оцифрували процеси і проводять наради онлайн. Також відбуваються приватизаційні електронні аукціони.

"Ми продовжуємо готувати об'єкти великої приватизації на середину і другу половину року, як і було заплановано. Впевнено продовжуємо вже зараз малу і середню приватизацію, і успішні онлайн аукціони проходять у ці дні", — заявив Сенниченко.

За його словами, незважаючи на несприятливу ситуацію в економіці, новини про поширення коронавірусу і зміну уряду, Фонду державного майна вдалося перевиконати план з приватизації на перший квартал 2020 року.

"Як показує досвід криз 2008 та 2014 років, українці в смутні часи, в період нестабільності валют і фондових ринків інвестують в об'єкти нерухомості за первісною ціною, тому що це не просто спосіб зберегти заощадження. Мала і середня приватизація є способом українців "гаманцем проголосувати" за майбутнє власного міста, країни", — заявив глава Фонду держмайна.

Читайте також: Реприватизація створить токсичний фон для приватизації-2020 – ЗМІ

Як повідомлялося, Фонд державного майна України на початку березня продав пакет акцій акціонерного товариства "Київпассервіс" майже за 230,9 млн грн.

Уряд планує залучити 50 мільярдів доларів прямих інвестицій в бюджет до 2023 року. Наскільки реалістична Економічна стратегія Кабміну читайте в статті Юлії Самаєвої "Уряд думкою багатіє" на сайті ZN.UA.

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: