Економіка26 березня 2020 16:29 Для поповнення держбюджету активами злочинного походження необхідно звертатися до Лондонського суду Весь світ звертається до Лондонського суду при необхідності. thinglass / Depositphotos

Оскільки економічна криза неминуча, для України одним з джерел поповнення держбюджету може стати повернення активів злочинного походження. Причому у світі давно розроблена система, якою користуються при необхідності. Про це у своїй статті для ZN.UA пише Євген Єнін, заступник директора Українського інституту майбутнього і керівник проекту по боротьбі з контрабандою.

"У більш розвинених країнах це працює вже не перший рік. Але виникає логічне питання: за чий рахунок банкет? Хто оплачує роботу армії британських юристів, які формують стратегію, представляють інтереси потерпілого в Лондонському суді, потім легалізують його рішення (про арешт активів та ресіверах) в судах інших.... Оскільки Лондонський суд користується повагою, такі процеси там не рідкість. Саме тому на британському ринку юридичних послуг існують так звані судові фонди (Litigation Funds), які інвестують власні кошти в перспективні судові процеси", - пише автор.

Читайте також: Уряд виділить місцевим бюджетам субвенцію на підтримку системи охорони здоров'я — Ємець

Докладніше читайте в статті для ZN.UA від Євгена Єніна, заступника директора Українського інституту майбутнього і керівника проекту по боротьбі з контрабандою. З червня 2016 по квітень 2019 - заступник генпрокурора України з питань міжнародно-правового співробітництва. У 2005 - 2016 рр. - співробітник МЗС України "Чи реально повернути вкрадені активи?".

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: