Культура24 березня 2020 11:10 Прем'єру спін-оффу "Ходячих мерців" відклали через коронавірус Нова дата прем'єри серіалу не називається. Прем'єру спін-оффу "Ходячих мерців" перенесли

Канал АМС вирішив відкласти вихід серіалу "Ходячі мерці: Світ за межами" через пандемію коронавірусу. Як повідомляє Deadline, прем'єра серіалу спочатку планувалася на 12 квітня, тепер же він "вийде пізніше цього року".

Незважаючи на те, що зйомки "Світу за межами" вже завершилися, останні кілька епізодів серіалу перебували на етапі поствиробництва, яке довелося відкласти через поширення інфекції.

Наголошується, що багато каналів і студій зіткнулися з необхідністю відкласти виробництво серіалів, що може призвести до того, що вони вирішать "притримати" вже готові продукти і випустити їх пізніше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Читайте також: Опубліковано тизер третього сезону серіалу "Вбиваючи Єву"

Станом на 24 березня загальне число людей, які заразилися коронавірусом досягло 381 598. Всього за добу кількість хворих збільшилась на 45,5 тисяч. Кількість летальних випадків досягла 16 559. 1918 людей померли за добу від коронавірусної інфекції. Найбільше смертей зафіксовано в центрі поширення коронавірусу в Європі – Італії. За весь час від коронавірусу в країні померли 6 077 осіб.

11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про початок пандемії коронавірусу. Кабмін запровадив в Україні тритижневий карантин з 12 березня.

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: