Культура24 березня 2020 11:55 PornHub надав безкоштовний преміум-доступ всім на час карантину Для того, щоб отримати доступ, треба пообіцяти самоізолюватися. PornHub закликав усіх сидіти вдома, Ракурс

Найбільший порносайт світу PornHub вирішив внести свій внесок у стримування поширення коронавірусу і запропонував безкоштовний преміум-доступ для всіх. Як повідомляється на сайті таким чином він закликає всіх залишатися вдома.

"PornHub закликає людей в усьому світі залишатися вдома, щоб згладити криву коронавірусу за рахунок самоізоляції з безкоштовним преміум-доступом", — йдеться у повідомленні сайту.

Для того, щоб отримати безкоштовний преміум-доступ, треба пообіцяти дотримуватися правил, які сприяють стримуванню розповсюдження вірусу. Передбачено дві "галочки": "я згоден на самоізоляцію" і "я не можу самоізолюватися, але обіцяю часто мити руки і дотримуватися дистанції". При натисканні на кожну з них активується кнопка безкоштовного преміум-доступу.

Крім того, графік, розміщений на сайті, показує дві криві: без галочок крива відзначена червоним і різко підвищується, з дотриманням цих правил – вона стає синьою і більш пологою. Графік відображає кількість випадків зараження і здатність системи охорони здоров'я впоратися з ними.

Після того, як користувач вибере один з двох варіантів, праворуч з'являються поради, як можна залишатися в "безпечній зоні": самоізолюватися, мити руки і дотримуватися дистанції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Читайте також: G20 збереться на позачерговий саміт через епідемію коронавірусу

Станом на 24 березня загальне число людей, які заразилися коронавірусом досягло 381 598. Всього за добу кількість хворих збільшилась на 45,5 тисяч. Кількість летальних випадків досягла 16 559. 1918 людей померли за добу від коронавірусної інфекції. Найбільше смертей зафіксовано в центрі поширення коронавірусу в Європі – Італії. За весь час від коронавірусу в країні померли 6 077 осіб.

11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про початок пандемії коронавірусу. Кабмін запровадив в Україні тритижневий карантин з 12 березня.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
ПОПУЛЯРНІ: